.

.

Попусти
Нови 3 Парчиња(2*A1*7LEDs,1*А2*8 Led диоди) LED светлото бар за 326916L-1204A 1105A 1205A 1295A 6916L-1106A 1437A 1438A 1296A 630mm

Нови 3 Парчиња(2*A1*7LEDs,1*А2*8 Led диоди) LED светлото бар за 326916L-1204A 1105A 1205A 1295A 6916L-1106A 1437A

DEN 546.48

Износ
Залиха

Карактеристики

Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
Извор На Енергија:
DC
Должина:
32inch
Напон:
220V
Гаранција:
1 година
Карактеристики:
Стандард
Број На Модел На:
6916L-1437A 6916L-1438A
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Е dimmable:
No
Ширина:
32inch
Бренд Име:
SerRickDon
сертификација:
CCC
Употреба:
Индустриски
База Тип:
Стандард
Употреба:
TV
Wattage:
STANDARD
Производи во категоријата