.

.

Попусти
Камерата Светло Рачен Пренослив LED Светло во Видео Стапче со Носи Торба IR-Далечински Управувач USB Полнење Мраз Светлина Фотографија

Камерата Светло Рачен Пренослив LED Светло во Видео Стапче со Носи Торба IR-Далечински Управувач USB Полнење Мраз

DEN 1023.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Wattage:
7w
Поддршка Dimmer:
Yes
Тип На Објект:
LED Светилки
Должина:
0.6m
Повод:
Плоштад
Прозрачна Флукс:
500 - 999 Lumens
Бренд Име:
YOUKOYI
Led Сијалица Тип:
Цевка
Температура На Боја:
Кул Бело(5500-7000K)
сертификација:
RoHS,CE
Напон:
5V 1.5A
Просечен Живот (часот):
30000
Зрак Агол(°):
180°
Моќ Толеранција:
5%
Обликот:
Бар
LED Чип Модел:
3014
LED Чип Бренд:
SANAN
Осветленоста:
30 нивоа
димензија:
550*29*35mm
Материјал:
КОМПЈУТЕР, АБС
Батеријата:
3.7 v 5200mah
Примена:
Photogrphy
Тежина:
350 g
Производи во категоријата