.

.

Попусти
14.0 LCD Екранот Панел Матрица За Леново Flex 2 14 20404 Flex 2 14D 20376 N140BGE-EA2 N140BGE-EA3 N140BGE-E33 E43 EB3

14.0 LCD Екранот Панел Матрица За Леново Flex 2 14 20404 Flex 2 14D 20376 N140BGE-EA2 N140BGE-EA3 N140BGE-E33 E43

DEN 1152.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
Acer,DELL,LG,MSI,Samsung,Toshiba,Универзална Екран,Портал,Fujitsu,SONY,Lenovo,HP/Compaq,Asus
Бренд Име:
LCDOLED
Број На Модел На:
За Леново Flex 2 14 20404 Flex 2 14D 20376
Компонента Тип:
лаптоп со екран
Производи во категоријата