.

.

Попусти
5 pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST ЗАДНИТЕ МАГЛА СВЕТИЛКА Рокер Switch Сина Led за NARVA ARB Carling стил Замена Морски Одделение

5 pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST ЗАДНИТЕ МАГЛА СВЕТИЛКА Рокер Switch Сина Led за NARVA ARB Carling стил Замена

DEN 119.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
BANDC
Име На Модел:
172
Година:
2017
Објектот Должина:
3.72cm
Специјални Функции:
Сина LED СВЕТИЛКА
Тип На Објект:
Копчето Се Префрлите
Материјал Тип:
Црна цврста површина рокер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
55g
Објектот Ширина:
2.12cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
боја:
сина led
Производи во категоријата