.

.

Попусти
3Piece Стакло Заштитник за Huawei MediaPad T3 10 ЗНАМИЊА-W09/ЗНАМЕ-L09 t3 9.6 Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија за Чест Игра Рампа 2 9.6

3Piece Стакло Заштитник за Huawei MediaPad T3 10 ЗНАМИЊА-W09/ЗНАМЕ-L09 t3 9.6 Калено Стакло со некоја Заштитна Фолија

DEN 288.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Пакет:
Мало Пакет
Количина:
3 Пакети
Карактеристики:
Нула Доказ
Број На Модел На:
За Huawei Mediapad T3 10 ЗНАМИЊА-W09 ,ЗНАМЕ-L09
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Бренд Име:
YNMIWEI
Материјал:
калено стакло
боја:
Транспарентна
Дебелина:
0.3 mm
Тврдост:
9H
Feasure:
експлозија доказ
модел 01:
За Huawei MediaPad 10 T3
модел 02:
ЗНАМЕ-W09 ,ЗНАМЕ-L09
модел 03:
За Huawei Чест Игра Рампа 2 9.6
Големина:
9.6 inch
Производи во категоријата