.

.

Попусти
10 Компјутери Среќен некогаш ден Мали Слатки Торта Јајце Курва Cookie Печење кутии, Количка за Бисквит Подарок Пакување Кутија со Јасни Прозорецот

10 Компјутери Среќен некогаш ден Мали Слатки Торта Јајце Курва Cookie Печење кутии, Количка за Бисквит Подарок Пакување

DEN 251.04

Износ
Залиха

Карактеристики

Повод:
Број на Компјутери:
10pcs
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Количка за Бисквит Подарок Пакување Кутија со Јасни Прозорецот
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Материјал:
Картон
Големина:
13.5x13.5x5cm
одговараат за:
Колаче, cupcake, јајце курва, бисквит, печење
Примена:
Партија, Печење продавница
Функција:
Со јасно прозорецот
Производи во категоријата