.

.

Попусти
DIY Жените Мода Накит Нараквици Ѓердани Обетки Одлуки Наоди уроци Кобра Шема Круг Приклучок Шарм Додатоци

DIY Жените Мода Накит Нараквици Ѓердани Обетки Одлуки Наоди уроци Кобра Шема Круг Приклучок Шарм Додатоци

DEN 132.24

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
1 piece, 2 pieces
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
2.0g
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Објектот Ширина:
1.8cm
Објектот Должина:
2.3cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
JUYA
Број На Модел На:
Уроци Шарени Циркон Круг Приклучок Шарм
Објектот Висина:
0.3cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Производ Карактеристики:
Микро Отвори Циркон Конектор Шарм
Име на производ:
Микро Отвори Циркон Кобра Шема Круг Приклучок Шарм
Материјал:
Бакар+Циркони
Позлата Боја:
Злато/Бело Злато/Розово Злато PL0524
шарм големина:
23*18MM
Шарм стил:
Кобра Шема Круг Приклучок Шарм Додатоци
потрошен материјал за накит трговија на големо:
Жените Мода Нараквици Ѓердан Обетки DIY Одлуки
Dropshipping:
Aliexpress Стандард Dropshipping
Производи во категоријата