.

.

Попусти
SKW OCC 3,5 мм џек помошен Кабел за iPhone 4 и 4S 5 5S 6 6S Плус Samsung mp3 Автомобил Аудио Кабел жица Слушалки Победи Говорникот ПОМОШЕН Кабелот

SKW OCC 3,5 мм џек помошен Кабел за iPhone 4 и 4S 5 5S 6 6S Плус Samsung mp3 Автомобил Аудио Кабел жица Слушалки Победи

DEN 1296.00

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Црна
Должина:
Примена:
Звучници,MP3 / MP4 Плеер,Мултимедијални,Засилувач
Пакување:
картонска кутија
Конектор Б:
РКА,ПОМОШЕН
Број На Модел На:
BG-02
Пакет:
Yes
оклопна:
Плетенка
Пол:
Машко-Машки
Конектор A:
ПОМОШЕН
Бренд Име:
SKW
Тип:
Аудио Линија
Должина:
0.5 m,1 m, 1.5 m, 2 m, 3 m, 5 m, 8 м, 10 м, 15 м, 20 m
Жица категорија:
Сигнал линија
Материјал:
Кислород Слободни Бакар
Конектор тип:
Стерео
Пол:
Машко-Машки
Конектор Боја:
Црна
Тип:
ПОМОШЕН Кабли, Speakon, Аудио Линија
Производи во категоријата