.

.

Попусти
Нови насловна оркестарот дијамант вез за полнење дијамант мозаик дело 3d полн плоштад крстот бод сликарство занает Пес лежи на плажа

Нови насловна оркестарот дијамант вез за полнење дијамант мозаик дело 3d полн плоштад крстот бод сликарство занает

DEN 456.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
30x45cm, 35*50cm, 40*60cm, 45x65cm, 50x75cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Бренд Име:
DXLYMYU
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Поставете Тип:
Тема:
Тип:
Е Прилагодена:
детали:
колекции внатрешни детали:
Употреба:
Дијамант големина:
Производи во категоријата