.

.

Попусти
Бебе момчиња Облека Поставува Новороденче девојки Облека Поставите Памук маица И Панталони 2 парчиња Деца Спорт Одговараат на Младата Деца Облека

Бебе момчиња Облека Поставува Новороденче девојки Облека Поставите Памук маица И Панталони 2 парчиња Деца Спорт Одговараат

DEN 256.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Моден
Затворање Тип:
Pullover
Пол:
Унисекс
Outerwear Тип:
Грб
Број На Модел На:
B00B1
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Јака:
Маскирани
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Бренд Име:
XJYIYUANLC
Sleeve Стил:
Редовни
боја:
Пинк Црвено Жолта Небото сино
Големина:
70-80-90-100
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Возраст:
0-2 години
Тип:
Бебе мода спортски облека костим
Производи во категоријата