.

.

Попусти
Метал Wind-up Жаба Скокање Пеколен Калај Играчки за Деца, Смешни Игра Гроздобер Кукла W15

Метал Wind-up Жаба Скокање Пеколен Калај Играчки за Деца, Смешни Игра Гроздобер Кукла W15

DEN 26.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Животни:
Жаби
Димензии:
7cm
Број На Модел На:
5A60996-1124
Батеријата:
no
Тема:
Животни
Материјал:
Метал
Mfg Серија Број:
Играчка
Бренд Име:
OOTDTY
Предупредување:
Не се јадат
Производи во категоријата