.

.

Попусти
phlx Водич ладно блок топлина мијалник 6 основни алуминиумски блок 130mm*60mm*60mm процесорот радијатор 130*60*60mm обичај heatsink

phlx Водич ладно блок топлина мијалник 6 основни алуминиумски блок 130mm*60mm*60mm процесорот радијатор 130*60*60mm

DEN 936.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Тип:
Heatsink
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Број На Модел На:
130mm*60mm*60mm процесорот радијатор
Примена:
Процесор
Фан Големина:
130mm*60mm*60mm процесорот радијатор
Производи во категоријата