.

.

Попусти
голема феритни главниот прстен 80*50*25мм 80 50 25 магнетните серпентина inductance пречки анти-мешање на филтерот за серво

голема феритни главниот прстен 80*50*25мм 80 50 25 магнетните серпентина inductance пречки анти-мешање на филтерот

DEN 835.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Со Дупки:
Yes
Тип:
Мека
Примена:
Индустриски Магнет
Број На Модел На:
A
Композитни:
A
Обликот:
A
Производи во категоријата