.

.

Попусти
Природно Дрво Мал Круг Складирање Кутија Рачно Изработени Накит Организатор Шминка Организатор Rangement Maquillage Сапун Занаети Случај

Природно Дрво Мал Круг Складирање Кутија Рачно Изработени Накит Организатор Шминка Организатор Rangement Maquillage

DEN 55.44

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Обликот:
Круг
Производот:
накит кутија
Решетки Количина:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Дрво
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
круг складирање кутија
Употреба:
накит
Капацитет:
Други
Оптоварување:
Други
Спецификација:
4x2.5cm/1.57x0.98(DiaxH)
Техника:
Природно Дрво
Производи во категоријата