.

.

Попусти
ZMISHIBO Висок Квалитет GU10 центарот на Вниманието LED Сијалица 100-240V 5W 6W КОЧАН Алуминиумски Домување 50MM MR16 Првенство 60 Зрак Агол Леќа Со RA80

ZMISHIBO Висок Квалитет GU10 центарот на Вниманието LED Сијалица 100-240V 5W 6W КОЧАН Алуминиумски Домување 50MM MR16

DEN 164.64

Износ
Залиха

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
5w, 6w
Поддршка Dimmer:
No
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Број на LED Чип:
3 еез
сертификација:
CE,RoHS,EMC,LVD
Бренд Име:
ZMISHIBO
Просечен Живот (часот):
25000
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
3W Висока Моќност
Напон:
100V-240V
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
База Тип:
GU10
Зрак Агол(°):
60°
Моќ Толеранција:
5%
Обликот:
првенство
Должина:
50*56mm/50*67mm
Производи во категоријата