.

.

Попусти
20V 2A 40W лаптоп ac адаптер за полнач за MSI Правец на NB10051 NB10052 NB10053 NB10059 NB10060 Правец на U130 U130s MS-N014

20V 2A 40W лаптоп ac адаптер за полнач за MSI Правец на NB10051 NB10052 NB10053 NB10059 NB10060 Правец на U130 U130s

DEN 263.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Излезна Струја:
2A
Излезниот Напон:
20v
Број На Модел На:
NB10051
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Приклучок Тип:
за сите
Производи во категоријата