.

.

Попусти
12 компјутери врат врвца, со срце затворач и синџир. 18 инчен должина ,2mm кожа кабли

12 компјутери врат врвца, со срце затворач и синџир. 18 инчен должина ,2mm кожа кабли

DEN 239.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
кожа core со затворач и синџир на
Материјал:
кожа
Објектот Висина:
15cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Должина:
18inch
Објектот Дијаметар:
0.2cm
Објектот Тежина:
3.2g
Објектот Ширина:
18cm
Производи во категоријата