.

.

Попусти
TOSEEK Јаглерод Мат Црна велосипед матични За Планински Патот велосипед делови 31.8*80/90/100/110mm Агол 7 99g

TOSEEK Јаглерод Мат Црна велосипед матични За Планински Патот велосипед делови 31.8*80/90/100/110mm Агол 7 99g

DEN 767.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Висина:
56 - 65mm
Вилушка Менгеме Дијаметар:
28.6 mm
Бренд Име:
TOSEEK
Handlebar Менгеме Дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Материјал:
Јаглерод Влакна
handlebar дијаметар:
31.8 mm
матични должина:
80mm/90mm/100mm/110mm
велосипед тип :
планина / патот велосипед
Производи во категоријата