.

.

Попусти
2.4 G Безжична Воздух Глувчето IR Учење Назад 42 Копчињата на Тастатурата ТВ Контрола Летаат Глувчето Микро USB Полнење за Лаптопот HTPC

2.4 G Безжична Воздух Глувчето IR Учење Назад 42 Копчињата на Тастатурата ТВ Контрола Летаат Глувчето Микро USB Полнење

DEN 621.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
Colohas
Интерфејс:
USB
Производи Статус:
Акции
Тип:
Игри,Мини,Безжични
Број На Модел На:
ЈП-42
Тастатура Врска:
Безжичната
Оптичка Резолуција:
1000 DPI
Пакет:
Yes
Применливи објект:
За Домашна Канцеларија
Поддржува Човечки Инженеринг:
Yes
Времето на пазарот:
Март-11
Глувчето Врска:
Безжичната
Со Мултимедијални Копчиња Функција:
No
Објектот:
воздухот глувчето
боја:
Црна
конектор:
2.4 G USB
Стил:
минималистички дизајн
Повод:
за office home игра
Производи во категоријата