.

.

Попусти
MaiYaCa Телефон Случаи Мода Pablo Escobar Печати Дизајн Меки Силиконски Јасно TPU Случај Маска за Iphone 7 6 6S 8 Плус 5S SE X Coque

MaiYaCa Телефон Случаи Мода Pablo Escobar Печати Дизајн Меки Силиконски Јасно TPU Случај Маска за Iphone 7 6 6S 8

DEN 47.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
За iPhone 4 и 4s, iPhone 5 5s, За iPhone 5c, За iPhone 6 6s, За iPhone 6s плус, За iPhone 7, За iPhone 7 плус, За iPhone 8, За iPhone 8 плус, За iPhone X
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 4,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 4s,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7
дизајн:
Симпатична,Транспарентен,Украсени
Големина:
6.5cm*12.5cm
Карактеристики:
Транспарентен Мека TPU Случај
Продажба:
Трговија На Големо И На Мало Со Квалитет
Материјал:
Мека Транспарентен TPU
категорија:
мобилен телефон додатоци
Мобилен Случај за iphone8 Плус:
Маска за iphone8 Плус
случај за iphone 5s:
маска за iphone 5S 6S 7
За Iphone 6SPlus:
случај за iphone 5S 6S 6SPLUS маска
случај за iphone6 6S:
маска за iphone 6 6s
Маска за iPhone 7 Плус:
мобилен маска за iphone 7
Објектот:
pablo escobar
Модел:
jn3476
Производи во категоријата