.

.

Попусти
Електрични Нерѓосувачки Челик Кафе Грав Мелница Дома Мелење фреза 220V ЕУ Plug Кафе Додатоци Прибор

Електрични Нерѓосувачки Челик Кафе Грав Мелница Дома Мелење фреза 220V ЕУ Plug Кафе Додатоци Прибор

DEN 561.84

Износ
Залиха

Карактеристики

Приклучок Тип:
EU
Моќност (W):
100~200W
Тип:
Брус Брусилки (Рамен Тркала)
Извор На Енергија:
Електричен
Број На Модел На:
Никој
сертификација:
CE
Бренд Име:
ICOCO
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата