.

.

Попусти
Оригиналниот AMTECH RMA-223-УВ SMT / SMD BGA Лемење Лемење Флукс Паста За PCB Rework Reballing флукс

Оригиналниот AMTECH RMA-223-УВ SMT / SMD BGA Лемење Лемење Флукс Паста За PCB Rework Reballing флукс

DEN 165.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
RMA-223-УВ
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Состојба:
Нови
Употреба:
bga алатка
Тежина:
B00204
Модел:
RMA-223-УВ 100g или 10cc
Производи во категоријата