.

.

Попусти
w120 Бесплатен Превозот Јавни Воз Б Дрвени Железнички Воз Поставите Електрични Дрвен Блок, Железнички Автомобил Играчка Компатибилен Томас Песна

w120 Бесплатен Превозот Јавни Воз Б Дрвени Железнички Воз Поставите Електрични Дрвен Блок, Железнички Автомобил Играчка

DEN 243.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Карактеристики:
Diecast
Брод/Поморски Брод:
Други
Број На Модел На:
w120
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Бренд Име:
LM1997
Тип:
Автомобил
Возраст Опсег:
> 3 години
Скала:
1
Предупредување:
без батерија
Карактеристики:
Образовни, Модел, Слот
Производи во категоријата