.

.

Попусти
Вбризгување на гориво Пумпа за Регулатор на Притисок Контрола Вентил За PEUGEOT CITROEN 1.6 TDCI HDI D 0928400607 9683703780 1920HT

Вбризгување на гориво Пумпа за Регулатор на Притисок Контрола Вентил За PEUGEOT CITROEN 1.6 TDCI HDI D 0928400607

DEN 599.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Специјални Функции:
пумпа за притисок
Ford Модел:
C-Max
Осветленост Дел Број:
0 445 010 296 0445010296 0 986 437 028 0986437028 0445010102
Објектот Тежина:
0.23
Поставување на Возило:
1920 ХТ 1920HT 96 547 943 96547943 96 837 037 80 9683703780 96 563 003
Објектот Висина:
5.2
Земја/Регион на Производство:
Кина
Бренд Име:
IVOK
Другиот Дел Број:
3M5Q-9A543-ДЕ 3M5Q9A543DE 1496269 3M5Q9A543DD 3M5Q-9A543-ДД 1490844
Објектот Должина:
6.3
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Ширина:
5.2
Производителот Дел Број:
0928400607, 0928400802, 0 928 400 607, 0 928 400 802 0 445 010 102
Материјал Тип:
Метал
Тип Име:
Гориво Премерување Електромагнетниот вентил
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
2-иглички
Производителот Дел Број:
0928400607, 0928400802, 0 928 400 607, 0 928 400 802 0 445 010 102
Гориво Пумпа За Дел Број 1:
0 445 010 296 0445010296 0 986 437 028 0986437028 0445010102
Гориво Пумпа За Дел Број 2:
1920 ХТ 1920HT 96 547 943 96547943 96 837 037 80 9683703780 96 563 003
Гориво Пумпа За Дел Број 3:
3M5Q-9A543-ДЕ 3M5Q9A543DE 1496269 3M5Q9A543DD 3M5Q-9A543-ДД 1490844
Гориво Пумпа За Дел Број 4:
3M5Q9A543DB 3M5Q9A543DC Y605-13-800A 1520069K00000 15200-69K00 3125924
Гориво Пумпа За Дел Број 5:
96 563 003 80 9656300380 1376261 1347282 31259247 36000269
Производи во категоријата