.

.

Попусти
Atreus Авто Центар Потпирач Конзола Кутија Подлога Седиште Покритие За Хонда Граѓански Договор CRV Одговара Suzuki Grand Vitara Брза SX4 Џими самурај

Atreus Авто Центар Потпирач Конзола Кутија Подлога Седиште Покритие За Хонда Граѓански Договор CRV Одговара Suzuki

DEN 119.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Потпирачи за раце
Име На Модел:
FSD
Објектот Должина:
27cm
Објектот Ширина:
21cm
Материјал Тип:
Висок квалитет шупливи памук & СТП површина
Специјални Функции:
Мек материјал те прави повеќе се опуштите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.14kg
Година:
Универзална
Бренд Име:
Atreus
Производи во категоријата