.

.

Попусти
НОВ ЛАПТОП, DC МОЌНОСТ ЏЕК КАБЕЛ ЗА SAMSUNG NP900X3A NP900X3B NP900X3C NP900X3D NP900X3E

НОВ ЛАПТОП, DC МОЌНОСТ ЏЕК КАБЕЛ ЗА SAMSUNG NP900X3A NP900X3B NP900X3C NP900X3D NP900X3E

DEN 120.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Должина на кабел:
1 Персонални Компјутери, 2 Парчиња, 5 Компјутери
Пакет:
Yes
Тип:
Моќ Кабел
Број На Модел На:
dc џек
Бренд Име:
Fuyuan
Производи Статус:
Акции
Производи во категоријата