.

.

Попусти
Инструменти и опрема посветен LED бела светлина, Метал цевка за да ја прилагодите светлината Микроскоп странични осветлување Дијаметар 60mm

Инструменти и опрема посветен LED бела светлина, Метал цевка за да ја прилагодите светлината Микроскоп странични осветлување

DEN 1308.00

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
бела светлина
Wattage:
5w
Употреба:
Индустриски
сертификација:
CQC,CE,EMC,CCC
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
IW-2080
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
110-240V
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
големина 52cm
Бренд Име:
Sdhouseware
Производи во категоријата