.

.

Попусти
RealTS Hobbyboss 81753 1/48 Руски Миг-31 Foxhound

RealTS Hobbyboss 81753 1/48 Руски Миг-31 Foxhound

DEN 1175.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Пол:
Унисекс
Возило:
Авионите
Бренд Име:
RealTS
Скала:
1
Тема:
Возило
Возраст Опсег:
> 14 години
Број На Модел На:
81753
Материјал:
Пластични
Тип:
Резервоар
Предупредување:
14+
Пластични Тип:
ABS
Производи во категоријата