.

.

Попусти
За Јамаха МТ-09 FZ-09 FJ-09 2014 2015 2017 мотоциклите Guard Случај Лизгачот Покрие Заштитник XSR900 Трагач 900 2017

За Јамаха МТ-09 FZ-09 FJ-09 2014 2015 2017 мотоциклите Guard Случај Лизгачот Покрие Заштитник XSR900 Трагач 900

DEN 1194.96

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Јамаха
Име На Модел:
CE
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
638.2g
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Употреба:
Моторот Guard Случај Лизгачот Покрие Заштитник
Fitment:
за MT-09 2014 2015 2016 2017
Компатибилен за Јамаха 1:
FZ-09 2014 2015 2016 2017
Компатибилен за Јамаха 2:
МТ-09 ТРАГАЧ 2015 2016 2017
Компатибилен за Јамаха 3:
FJ-09 2015 2016 2017
Компатибилен за Јамаха 4:
XSR900 2016 2017
Компатибилен за Јамаха 5:
Трагач 900 2016 година
Производи во категоријата