.

.

Попусти
Sundoo SDB-50 5-50N.м Рачно Бирање Укажува вртежен момент Клуч Тестер Метар

Sundoo SDB-50 5-50N.м Рачно Бирање Укажува вртежен момент Клуч Тестер Метар

DEN 4056.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
torsion тестер
Број На Модел На:
SDB-50
моќност:
Хидраулични
Бренд Име:
Sundoo
DIY Материјали:
Металугрија
Капацитет:
5-50N.м
Оптоварување Резолуција:
0.5 м Н.
Точноста:
+/-3%
димензија:
350*78*57mm
Производи во категоријата
DEN 44.16 -90 %