.

.

Попусти
Висок квалитет 145w единствен излез 15v 9.6 напојување

Висок квалитет 145w единствен излез 15v 9.6 напојување

DEN 252.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Излезна Моќност:
101 - 200W
Фрекфенција:
47-63Hz
Излез Тип На:
Еден
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
S-145-15
Бренд Име:
LEYU
Сертификат:
CCC CE, ROHS
димензија:
199*98*38mm(L*W*H)
Тежина:
0.71Kg
боја:
Сребро.
време на испорака:
во рок од една недела
Гаранција:
2 години
Пакување:
30pcs/картон
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Излезна Струја:
9.6 На
Излезниот Напон:
15v
Производи во категоријата
DEN 44.16