.

.

Попусти
Вен Висока Врвот Рачно Насликани Патики Дизајн Прилагодено Цртан Филм Девојка Само Мој Тип Чисто Платно Чевли Унисекс Удобност Plimsolls

Вен Висока Врвот Рачно Насликани Патики Дизајн Прилагодено Цртан Филм Девојка Само Мој Тип Чисто Платно Чевли Унисекс

DEN 1896.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Вен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Шаблон Тип:
Рака-Насликани
Сезоната:
Зима
Број На Модел На:
NWS-134
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Латекс
Обвивка Материјал:
Платно
Горниот Материјал:
Платно
Моден Елемент:
тотем
Пол:
Мажи
Големина Опција:
НИ на мажите големина
Производи во категоријата