.

.

Попусти
Полнење Електрични Хлапак 4 Во 1 Бричење Машина Поставите Носот Во Увото Sideburns Брада Коса Бричење Веѓа Тример Shaper За Нега На Лице

Полнење Електрични Хлапак 4 Во 1 Бричење Машина Поставите Носот Во Увото Sideburns Брада Коса Бричење Веѓа Тример

DEN 456.96

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Електрични Хлапак
Бренд Име:
Kemei
Моќност Тип:
Батерија
Големина:
13.3*2.5cm(L*W)
Миење На Чекање:
Не се мијат
Времето на пазарот:
2014
Функција:
тројно сечилото
Време За Користење:
45mins
Време На Полнење:
8h
Материјал:
ABS + нерѓосувачки челик
Број На Модел На:
AERCS282HQ
Со средување на уред:
Yes
Употреба:
Лице
Напон:
Global Universal(100-240V)
Пол:
Машки
моќност:
3W
Номинална Напон:
5V
боја:
Црна
Тежина:
122g
косата хлапак:
косата trimer
косата машина:
губење на машина за сечење
Производи во категоријата