.

.

Попусти
Diy 5D Дијамант Сликарство Полн Круг Дијамант Везови Крстот Бод на Животните Був Наставник Мозаик Сликарство Стапови Дома Декорација

Diy 5D Дијамант Сликарство Полн Круг Дијамант Везови Крстот Бод на Животните Був Наставник Мозаик Сликарство Стапови

DEN 173.04

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
20x25cm Round Drill, 25x30cm Round Drill, 30x40cm Round Drill, 40x50cm Round Drill, 45x60cm Round Drill, 50x65cm Round Drill, 55x70cm Round Drill, 60x80cm Round Drill, 70x90cm Round Drill
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
MOONCRESIN
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Надворешното Пакување:
corlored кутија или хартиена кеса
колекции внатрешни детали:
Смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс,Алатки
Објектот нема:
LL607
Употреба:
Househoid Essentials/Декорација
Производство место:
Кина
Број на Бои:
Според сликата
квалитетот на производот:
добро
Производи во категоријата