.

.

Попусти
Швајцарија BINGER Види Мажите Луксузен Бренд за Часовници Машки Автоматски Механички Mens Часовници Sapphire relogio Јапонија Движење B5075M2

Швајцарија BINGER Види Мажите Луксузен Бренд за Часовници Машки Автоматски Механички Mens Часовници Sapphire relogio

DEN 3816.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Ширина:
18mm
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорна,Целосно Календар,Авто Датум
Бендот Должина:
21cm
Кутии & Случаи Материјал:
Leatherette
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
B5075M2
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Бренд Име:
BINGER
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Dial Дијаметар:
39mm
Стил:
бизнис
Случај Дебелина:
12mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Движење:
Јапонија Автоматски Механички Движење
Производи во категоријата