.

.

Попусти
Фабрика Директни Авто Електрична Енергија Прозорец Вратата Контрола Префрлете се Применуваат за LHD Suzuki Jimny Носат 1998-2015

Фабрика Директни Авто Електрична Енергија Прозорец Вратата Контрола Префрлете се Применуваат за LHD Suzuki Jimny Носат

DEN 191.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Прозорецот Лост & Прозорец Ликвидација На Рачки
Објектот Висина:
5.2cm
Рачна Година:
1990 година
За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Специјални Функции:
авто моќ прозорецот се префрлите
Suzuki Модел:
Носат
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
140g
Објектот Должина:
15.5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
04-14
Објектот Ширина:
3.5cm
Име На Модел:
37990-81A20
Производи во категоријата