.

.

Попусти
Гроздобер Љубовен Живот Washi Лента DIY Декоративни Scrapbooking Излет Маскирање Лента селотејп Kawaii Канцелариски материјал,15mmx7m,20/30mmx8m

Гроздобер Љубовен Живот Washi Лента DIY Декоративни Scrapbooking Излет Маскирање Лента селотејп Kawaii Канцелариски

DEN 30.96

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
селотејп
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
ГМ-01036
Бренд Име:
Gimue
Производи во категоријата