.

.

Попусти
Двоен-раководител Литиум Електрични Вежба се Префрлите на Полнење Шрафцигер Брзо Електрични Шрафцигер WX176

Двоен-раководител Литиум Електрични Вежба се Префрлите на Полнење Шрафцигер Брзо Електрични Шрафцигер WX176

DEN 4125.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
YunlinLi
Тип:
Cordless Шрафцигер
Извор На Енергија:
Батеријата
Број На Модел На:
WX176
Номинална Напон:
20v
Фреквенција:
/
Номинална Влезна Моќност:
/
Max. Вртежен момент :
30 Њутн метри
Димензии:
/
Тежина:
0.94 (without battery weight)
is_customized:
Yes
Максимален капацитет на дупчење:
челик, дрво, 10мм 30мм
DIY Материјали:
Дрво
Производи во категоријата