.

.

Попусти
Нови 10.1 инчен екран на допир Digitizer За ENGEL TB1041HD таблет КОМПЈУТЕР

Нови 10.1 инчен екран на допир Digitizer За ENGEL TB1041HD таблет КОМПЈУТЕР

DEN 324.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
HengChu
Број На Модел На:
TB1041HD
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
За ENGEL
Производи во категоријата