.

.

Попусти
Нов Пар Мото Обичај Универзална Виткање Мотоцикл Огледало мотор Странични Ретровизори Rearview Огледало За Хонда, јамаха Suzuki KTM

Нов Пар Мото Обичај Универзална Виткање Мотоцикл Огледало мотор Странични Ретровизори Rearview Огледало За Хонда,

DEN 696.24

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
CE
Објектот Должина:
31.5cm
Објектот Висина:
8.2cm
Објектот Тежина:
670g
Материјал Тип:
ABS Пластика+Алуминиумски
Објектот Ширина:
8.2cm
Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
is_coustomized:
Yes
Објектот:
мотоцикл огледало
боја:
Црна
Количина:
Карактеристики:
Производи во категоријата