.

.

Попусти
Преносни Виткање Масажа Кревет со Carring Торба Професионални Прилагодливи СПА Терапија Тетоважа Салон за Убавина Дрвени Масажа Табела Кревет

Преносни Виткање Масажа Кревет со Carring Торба Професионални Прилагодливи СПА Терапија Тетоважа Салон за Убавина

DEN 10272.00

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Кафе, Вино Црвена, Сина, Црна, Виолетова, Бел Ориз
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Бренд Име:
FocRelaxer
Број На Модел На:
SW435
Материјал:
СТП кожа + дрва+пена
Производи во категоријата