.

.

Попусти
90*60*20cm Гумени Гигант Corrnhole Возрасни Деца Вода Партија Фрли Игра Играчки 2018 Лето Отворен Базен Plaything ПВЦ Душек

90*60*20cm Гумени Гигант Corrnhole Возрасни Деца Вода Партија Фрли Игра Играчки 2018 Лето Отворен Базен Plaything

DEN 1199.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Предупредување:
без нож
Бренд Име:
YHSBUY
Возраст Опсег:
8~13 Години,2-4 Години,5-7 Години,Grownups
сертификација:
3C
Број На Модел На:
WDF
Тема:
Спорт
Име:
Гумени гигант cornhole
Материјал:
Заштита на животната средина ПВЦ
Големина:
90*60*20cm/36 x24
боја:
како на слика
Packbag:
1 парче,Самопочит
Производи во категоријата