.

.

Попусти
Прилагодливи CNC Диск/Барабан се Справи со Бар Сопирачка Лост Одговара За 50cc 110cc 125cc Мопед Мотоцикл Електричен Скутер Моторни Велосипед Делови

Прилагодливи CNC Диск/Барабан се Справи со Бар Сопирачка Лост Одговара За 50cc 110cc 125cc Мопед Мотоцикл Електричен

DEN 191.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
27cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
0.27kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
JLMOTO
Име На Модел:
JLDB-002
ОДГОВАРА АТВ МОДЕЛ:
АТВ,МОТОР,МОПЕД,DIRT BIKE,МОТО ВЕЛОСИПЕД
Делови име:
СЕ СПРАВИ СО КОЧНИЦА РАЧКАТА
ПРЕД:
Диск сопирачки
Задните:
барабан сопирачки
Производи во категоријата