.

.

Попусти
бесплатен превозот 10PCS L7812CV ДА-220 L7812 LM7812 7812 новиот квалитет е многу добра работа од IC чип

бесплатен превозот 10PCS L7812CV ДА-220 L7812 LM7812 7812 новиот квалитет е многу добра работа од IC чип

DEN 24.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Моќ Дисипација:
Intermational стандард
Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
L7812CV
Бренд Име:
CHIPLIJIAYUE
Состојба:
Нови
Напон:
Intermational стандард
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Intermational стандард
Примена:
компјутер
Пакет:
да-220
Производи во категоријата