.

.

Попусти
AS440 AVR за brushless алтернатор висок квалитет генератор резервен дел напонски регулатор автоматски

AS440 AVR за brushless алтернатор висок квалитет генератор резервен дел напонски регулатор автоматски

DEN 643.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Фаза:
еден фаза
Тековниот Тип:
AC
Бренд Име:
JOTTA
Број На Модел На:
as440
Производи во категоријата