.

.

Попусти
40PCS/Многу Табла Налепница Занает Кујна Тегла Организатор Labels Креда Одбор DIY За Дома Детска Соба Ѕид Првенство Декоративни Налепница

40PCS/Многу Табла Налепница Занает Кујна Тегла Организатор Labels Креда Одбор DIY За Дома Детска Соба Ѕид Првенство

DEN 37.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
DIY куќа
Број На Модел На:
CH866-40pcs
Материјал:
Хартија
Шема:
Полна Боја
Повод:
Свадба & Ангажирање,Роденден,Забава,Божиќ,Денот на Вљубените,Свадба,Нова Година
Тип:
Табла Налепница
Количина:
40pcs/set
Состојба:
100% нов и висок квалитет
НЕМА.:
коко-020
Производи во категоријата