.

.

Попусти
iJDM Автомобил 1156 ПРЕДВОДЕНА Не Хипер Флеш Килибар Жолта 3030 LED 7506 P21W BA15S LED Светилки За во автомобил се Претвори Сигнал Светла ,Canbus Грешка Слободни

iJDM Автомобил 1156 ПРЕДВОДЕНА Не Хипер Флеш Килибар Жолта 3030 LED 7506 P21W BA15S LED Светилки За во автомобил се

DEN 599.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Килибар Жолта
Wattage:
21W
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Бренд Име:
iJDM
Име На Модел:
1156 BA15S P21W S25 7506 LED
Објектот Тежина:
50g/pair
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
Напон:
12V
Lumens:
2000 година
Гаранција:
2 години
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Производителот Дел Број:
1156 LED Canbus LED Светилки За во Автомобил предното или Задното Пак Сигнал Светла
Осветленост Дел Број:
Canbus Грешка Бесплатно Нема Хипер Флеш 1156 BA15s P21W S25 7506 LED
Применливи позиции:
ОЕМ го Замени CANBUS Errror Слободни LED Светилки Серија
Другиот Дел Број:
BA15S led го Замени Еден Филамент Blinker Агол Сигнал САМО
LED чип:
48pcs висок квалитет SMD 3030 LED чипови
Боја:
3000K Килибар Жолта
Други:
Без Оптоварување Отпорник/Flasher Бара Брза Флеш Слободни
Производи во категоријата