.

.

Попусти
Powerf 6PCS ICR14500 1200mAh 3.7 v батерија li ion Батерии led светилка Рамен +3.7 V 18650 14500 USB Батеријата е Полнач

Powerf 6PCS ICR14500 1200mAh 3.7 v батерија li ion Батерии led светилка Рамен +3.7 V 18650 14500 USB Батеријата е

DEN 885.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Замена На Батеријата:
Yes
Големина:
AA
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Номиналниот Капацитет:
1200mAh
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
SHSEJA
Батеријата Број:
6Pcs
Број На Модел На:
ICR14500
Замена На Батеријата:
Yes
Производи во категоријата