.

.

Попусти
Полн Плоштад Круг 5d diy дијамант везови месечината Божиќ sock мачка дијамант сликарство Крстот Бод Кристал Дијамант мозаик

Полн Плоштад Круг 5d diy дијамант везови месечината Божиќ sock мачка дијамант сликарство Крстот Бод Кристал Дијамант

DEN 166.32

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
Square Drill 20x25cm, Round Drill 20x25cm, Square Drill 30x20cm, Round Drill 30x20cm, Square Drill 40x30cm, Round Drill 40x30cm, Square Drill 30x45cm, Round Drill 30x45cm, Square Drill 40x50cm, Round Drill 40x50cm, Square Drill 40x60cm, Round Drill 40x60cm, Square Drill 45x60cm, Round Drill 45x60cm, Square Drill 50x60cm, Round Drill 50x60cm, Square Drill 70x50cm, Round Drill 70x50cm, Square Drill 75x50cm, Round Drill 75x50cm, Square Drill 70x55cm, Round Drill 70x55cm, Square Drill 80x60cm, Round Drill 80x60cm, Square Drill 90x60cm, Round Drill 90x60cm, Square Drill 90x70cm, Round Drill 90x70cm, Square Drill 80x120, Round Drill 80x120
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
KAMY YI
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Производи во категоријата