.

.

Попусти
4 Парчиња E A D G Челик Core Виолина Стрингови Никел Хром Рана Поставени Жици за Виолина 4/4,3/4,1/2,1/4,1/8

4 Парчиња E A D G Челик Core Виолина Стрингови Никел Хром Рана Поставени Жици за Виолина 4/4,3/4,1/2,1/4,1/8

DEN 119.76

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
големина 4 4, големина 3 4, големина 1 за 2, големина 1 4, големина 1 8
Број На Модел На:
A705
Употреба:
Виолина Употреба
Големина:
4/4 3/4 2/4 1/4 1/8
Производи во категоријата